New Slide 1
Przejdź do treści

O NAS

WITAMY W oDRUK

Marzysz o chodzeniu w przyciągającej wzrok koszulce? Jeśli masz projekt, możemy go przekształcić w arcydzieło !  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednej koszulki, czy tysiąca - na pewno trafiłeś we właściwe miejsce. W oDRUK od lat dostarczamy naszym klientom unikatowe koszule, bluzy, poduszki ,torby , etui na telefony i wszystko inne !
Wystarczy kilka minut i projekt koszulki, a my zajmiemy się ciężką pracą. Niezależnie od tego, czy jesteś w Polsce , czy nieco dalej, obiecujemy najwyższą jakość nadruku na koszulkach, przystępne ceny i niewiarygodny czas dostawy. Więc na co czekasz ?

TWÓJNADRUK - KIM JESTEŚMY


TWÓJNADRUK specjalizuje się w usługach drukowania online, oferując szeroką gamę produktów i usług dla dowolnej wielkości firmy lub projektu. Usługi drukowania online zmieniły sposób postrzegania druku i otworzyły nowe granice oraz szereg możliwości dla biznesu i ogółu społeczeństwa z różnych środowisk.
Każdego miesiąca świadczymy usługi drukowania online, takie jak spersonalizowane artykuły bawełniane , podkoszulki , czapki , puzzle , poduszki  , oraz wiele innych produktów reklamowych ,  w atrakcyjnych cenach. Nasze produkty są drukowane przy użyciu tylko najbardziej zaawansowanych maszyn drukarskich, a my regularnie inwestujemy w nowe tusze, drukarki i materiały, które zapewniają wyjątkowe rezultaty.

Dlaczego oDRUK.PL ?

Naszą pasją jest druk. Mamy  wieloletnie doświadczenie w drukowaniu koszulek, dzięki czemu możemy zaoferować Tobie i Twojemu zespołowi różne techniki drukowania, aby Twoje spersonalizowane koszulki, koszulki polo lub bluzy wyglądały świetnie ! Usługi drukowania online nigdy nie były łatwiejsze i mniej złożone niż obecnie. Tutaj, w Twójnadruk , stworzyliśmy łatwy i prosty proces zamawiania, w celu uzyskania najwyższej jakości usług poligraficznych, umożliwiających wszystkim naszym różnym klientom spersonalizowanie swoich produktów w najdrobniejszych szczegółach. Podczas procesu zamawiania będziesz mógł wybrać   ,  rozmiar  ,kolor  i projekt personalizowanego produktu  .
Podczas procesu zamawiania istnieje wiele wskazówek i informacji, które należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania pliku do drukowania. Dostępnych jest wiele bezpłatnych szablonów i galerii, dzięki którym możesz stworzyć produkt na zamówienie zgodny z Twoją marką . Dodatkowo, za niewielką dopłatą , nasi profesjonalni operatorzy graficzni mogą wykonać  indywidualny projekt  dostosowany do Twoich potrzeb .

KOSZULKI Z WŁASNYM NADRUKIEM – ABY BYĆ INNYM NIŻ WSZYSCY

Koszulki wykonane metodą FLEX mogą być zabawne . Bierzemy Twoje pomysły na nadruki na koszulkach i przekształcamy je w niestandardowe koszulki dla twoich zespołów, szkoły, firmy i klubów. Możesz zaprojektować własną koszulkę z nadrukiem lub nadrukiem cyfrowym, korzystając z własnych oryginalnych dzieł sztuki w naszym laboratorium projektowym lub korzystając z tysięcy zdjęć w bibliotece. Na pewno dostaniesz dokładnie to, czego chcesz dzięki naszej gwarancji zwrotu pieniędzy. Zaprojektuj koszulkę religijną, imprezową lub zespołową w kilka minut. Twoje zamówienie dotrze w ciągu 48 godzin , gwarantowane! cKażde zamówienie jest sprawdzane przez eksperta, który upewnia się, że Twoje niestandardowe koszulki są dokładnie takie, jak je sobie wyobrażasz!


SZEROKA OFERTA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Marzysz o chodzeniu w przyciągającej wzrok koszulce? Jeśli masz projekt, możemy go przekształcić w arcydzieło! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednej koszulki, czy tysiąca - na pewno trafiłeś we właściwe miejsce. W oDRUK od lat dostarczamy naszym klientom unikatowe koszule, bluzy, poduszki ,kubki , puzzle , torby  i wiele innych  gadżetów reklamowych wszystko inne!
Wystarczy kilka minut i projekt koszulki, a my zajmiemy się ciężką pracą. Niezależnie od tego, czy jesteś w Australii, czy nieco dalej, obiecujemy najwyższą jakość nadruku na koszulkach, przystępne ceny i niewiarygodny czas dostawy. Więc na co czekasz?

PERSONALIZACJA KOSZULKI

Upewnij się, że Twój projekt wyróżnia się i nie zgubił koszulki
Używaj wyraźnych czcionek, które są łatwe do odczytania
Upewnij się, że Twój projekt i dowolny tekst są wystarczająco duże, aby można je było łatwo zobaczyć
Prześlij dowolny typ pliku, w tym pdf, .ai , jpeg , png
Potrzebujesz pomocy projektowej ? Nasi wewnętrzni eksperci mogą pomóc w opracowaniu idealnego projektu. Sprawdź nasze usługi projektowe !

Nasze wysokiej jakości niestandardowe produkty są wytwarzane   zapewniając  najwyższą klarowność obrazu i żywotność dzięki sublimacji barwników .
W przeciwieństwie do tradycyjnego drukowania - który nakłada atrament na powierzchnię obiektu w celu stworzenia obrazu - druk sublimacyjny wykorzystuje ciepło i ciśnienie do przenoszenia obrazów bezpośrednio na powierzchnię obiektu, wiążąc obraz z podłożem na poziomie molekularnym.
Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangazowaniu oDRUK stał się jednym z  najbardziej zaufanych  drukarni internetowych , o globalnym zasięgu . Korzystamy z naszej wiedzy w zakresie drukowania, aby zapewnić drukowanie o wyjątkowej jakości .
Inspirujący strój to tylko kilka kliknięć, więc dlaczego nie zacząć już teraz ?
KOSZULKI Z WŁASNYM NADRUKIEM TANIO, SZYBKO I SOLIDNIE

Kraków jest miastem dużych możliwości. Jednak my się nie ograniczamy i realizujemy zamówienia naszych Klientów z całej Polski. Nasze realizacje dotrą też do pani Basi mieszkającej obok Ciebie. Wyróżniamy się na rynku wysoką jakością użytych materiałów, szybkością realizacji usługi oraz atrakcyjną ceną. Nasze torby,  czapki,  czy koszulki na zamówienie z własnym nadrukiem to zawsze gwarancja profesjonalnego wykonania i przyjaznej ceny. Dzięki nam stworzysz wymarzony nadruk, również fullprint, na wybranym przez siebie produkcie, którym możesz obdarować nie tylko sobie, ale i znajomych, rodzinę, pracowników czy też Klientów. Własny, spersonalizowany i jedyny w swoim rodzaju nadruk to doskonały pomysł na każdą okazję.
NIESTANDARDOWE DRUKOWANIE T-SHIRTÓW ONLINE

Tworzenie niestandardowych koszulek jest szybkie, przyjemne i łatwe. Jeśli masz zdjęcie lub logo do dodania do koszulki , wybierz kolor, który wyróżni Twój projekt
Zastanów się, czy T-shirty z długimi lub krótkimi rękawami będą najlepsze na Twoje wydarzenie .

  OFERTA:


DRUK DTG
FOLIA FLOCK I FLEX
NA SKRÓTY


FORMULARZ ZAMÓWIENIA
NASZE PRODUKTY
REALIZACJE


     KONTAKT


    +48 501 415 071
    UL. CHOLERZYN 11
    32- 060 LISZKI
SUBSKRYBUJ NAS


Podaj nam swój e-mail a my
poinformujemy Cię o wszystkich nowościach w naszym sklepie
OFERTA:


KOSZULKI DAMSKIE
KOSZULKI MĘSKIE
KOSZULKI DZIECIĘCE
TANK TOP DAMSKI
TANK TOP MĘSKI
PODUSZKI
KUBKI
TORBY EKO
PUZLE
PODKŁADKI POD MYSZ
TORBY
NADRUKOWANE


Jesteś ciekawy co u nas?
Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama,
zostaw kciuka w górę i bądź na bieżąco.


Wróć do spisu treści